От первых шагов к мастерству

on-line журнал о фотографии

Інструкції щодо фотопозування жінок

21433596_1872180856443361_655219182517878784_n

21 поза

Отже, почнемо по черзі.

1. Почніть з найпростішої портретної пози - модель дивиться в камеру через плече. Зверніть увагу, як незвично та цікаво може виглядати портрет, якщо його знімати з різних ракурсів.

Без названия

2. Зазвичай, у портретах рук або не видно, або вони не дуже помітні. Проявіть трохи креативності - попросіть модель задіяти руки в кадрі — притулити їх до обличчя чи волосся. Але майте на увазі: ніяких рівних напружених пальців, а руки краще показувати зі сторони!

Без названия

3. Ви ж використовуєте правила композиції у фотографії? Тоді знаєте, що красивого ефекту можна досягти за допомогою діагоналей. І ще: не завжди потрібно тримати камеру ідеально рівно. Не бійтеся нахилити її - так у вас з'являться незвичні знімки.

Без названия (1)

4. Дуже мила й приємна поза сидячи. Тут коліна мусять торкатися одне одного. Знімайте трохи згори.

Без названия (2)

5. Ця поза дуже відкрита та приваблива. Опустіться до рівня моделі та знімайте майже з рівня землі.

Без названия (3)

6. Один з варіантів для пози з моделлю, яка лежить на землі. Зверніть увагу, що руки також мусять спиратися на землю. Це матиме гарний вигляд на траві чи лісовій квітковій галявині.

Без названия (4)

7. Дуже проста й легка поза, яка, проте, має неймовірний вигляд. Потрібно знімати майже з рівня землі. Тоді спробуйте потрохи рухатися довкола моделі. Також можна поступово змінювати позиції голови та рук.

Без названия (5)

8. Ще одна дуже проста, але чудова поза для всіх типів тіла. Спробуйте різні положення рук і ніг. Та пам'ятайте фокусуватися на очах моделі.

Без названия (6)

9. Дуже грайлива, гарно спрацює на різних поверхнях — на ліжку, на землі, в траві чи на піщаному пляжі. Знімайте знизу та фокусуйтеся на очах.

Без названия (7)

10. Легка й невимушена позиція для моделі, яка сидить на землі.Без названия (8)

11. Ще одна проста та зручна поза. Спробуйте фотографувати з різних ракурсів.

Без названия (9)

12. Прекрасний спосіб показати красу тіла моделі. Також матиме чудовий вигляд як силует на яскравому фоні

Без названия (10)

13. Проста і звична поза, в якої може бути безліч варіантів. Попросіть модель трохи повернутися, поекспериментувати з розміщенням рук і спробувати різні повороти і нахили голови.Без названия (11)

14. Інша проста та елегантна поза. Модель трохи повернута вбік, руки в задній кишені.

Без названия (12)

15. Така поза має спокусливий вигляд, а ще це вишуканий спосіб підкреслити форми верхньої частини тіла.

Без названия (13)

16. Чуттєва поза. Руки, підняті над головою, підкреслюють вигини тіла. Підійде моделі зі спортивною статурою.

Без названия (14)

17. При зйомці в повний зріст можливі безліч варіацій. Отака поза стане гарною початковою точкою. Попросіть модель трохи повернутись, змінити позицію рук, голови тощо.Без названия (15)

18. Розслаблена поза з опорою на стіну. Зауважте, що на стіну можна спертися не лише спиною, але покласти на неї руки чи впертися ногою.

Без названия (16)

19. Зверніть увагу, що зйомка в повний зріст найкраще спрацює на моделі зі спортивним типом фігури. Рекомендації щодо позування доволі прості: тіло повинно бути вигнуте в формі S, руки розслаблені, опора на одну ногу.

Без названия (17)

20. Вишукана поза для худих атлетичних моделей. Тут можливо багато варіантів. Щоби знайти виграшну позицію, попросіть модель повільно рухати руками та обертатися всім тілом. Фотографуйте, як тільки побачили накращу позу.

Без названия (18)

21. Дуже романтична й делікатна поза, для якої можна використати будь-яку тканину. Зауважте, що спина не мусить бути повністю оголеною. Іноді самі лише відкриті плечі можуть дуже красиво виглядати.

Без названия (19)

Отже, вже є з чого почати. Сподіваємося, ви точно знайдете принаймні кілька поз, аби отримати красиві фотографії.

Ukq5aLF9UIU

 

Не забувайте, що кожен зі зразків має стати лише відправною точкою у фотосесії, а кожну позу можна без кінця вдосконалювати, шукати цікавіші варіанти. Проявіть творчість.

Photographer shooting model in studio with softboxes

 

Джерело: house.in.ua

 


Categorised as: Искусство фотографии | Новости | Урок фотографии | ФотоподборкиДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>