От первых шагов к мастерству

on-line журнал о фотографии

5 ідей фотосесії немовлят вдома

''Дитина – це любов,

яку можна побачити''.

(Новаліс)

 

child-child-children-kid-cute

 

Дитяча фотографія по праву вважається одним із найскладніших напрямків у мистецтві. Маленької моделі дуже складно, а іноді просто неможливо пояснити, як потрібно себе вести під час фотосесії. Досить часто діти вередують і намагаються піти, і завданням фотографа стає зацікавити дитину, розвеселити його і зберегти самі яскраві моменти його життя.

Оригінальні і красиві фотографії можна зробити і вдома.

 

Ідея 1: великий портрет

Універсальний хід для фотосесії дитини будь-якого віку, що дозволяє отримати надзвичайно виразні знімки.

tumblr_njeakxXW711unoit7o1_500

 

Ідея 2: пограємо з розмірами

Знімки, про які зараз піде мова, можна зробити під час фотосесії дитини віком до 9 місяців. Якщо ви хочете через роки дивитися на фотографії і розчулюватися, яким крихітним було ваше чадо, то можна помістити його поруч з яким-небудь предметом домашнього побуту, який за розміром можна буде порівняти з малюком або навіть більше його. А можна і посадити дитину, наприклад, у великій паперовий пакет для покупок або у вазу (як це зробила Shana Rae зі своєю дочкою). Фон при цьому повинен бути мінімалістичним, бо смисловий центр композиції — дитина з порівнянним за розміром об’єктом.

rebenok-v-korzine tmb_108512_5060

rebenok_korzina_son_podarok_schaste_2048x1438

 

Ідея 3 для фотосесії дитини: дитячий сон

Ваша дитина — справжній непосида, і сфотографувати його сплячим просто нереально? Дочекайтеся, поки малюк засне, виберіть відповідний ракурс, і за справу. Особливо виграшно виглядають обличчя сплячих дітей, зняті крупним планом — спокійні, безтурботні і розслаблені.

587f3404-73d0-156c-73d0-15220b397d9d.photo.0 080407160748_1_900x600 child-baby-infant-sleeps Screenshot_6 teddy-bear-toy-cute-baby

 

Ідея 4: незвичайний фон і яскраві аксесуари

Якщо є час і можливість, обов’язково влаштуйте дитині фотосесію «на натурі»: поєднання фону, одягу та аксесуарів дасть можливість створити по-справжньому оригінальний образ. Який саме — вибирати вам: чи буде це маленька пастушка у вінку з ромашок на поле або принцеска з чарівною паличкою

 

 

.

157222 deti-jivotnie Favim.com-baby-cute-snowman-190269 mladenec-rebenok-son-podushki

Screenshot_7

 

Ідея 5: чорне на білому

Чорно-білі фотографія — нестаріюча класика; прекрасно підходить цей, умовно кажучи, жанр і для фотосесії дітей. Хороший чорно-білий знімок може бути на порядок більш виразним, ніж аналогічний кольоровий, завдяки тому, що глядач концентрується не так на достатку кольору, а на емоціях обличчя, особливості пози. Якщо ви робите портрет крупним планом, то краще, як і в самому першому випадку, по-максимуму «розмити» фон.

4 month old baby girl (2) image mid_172105_9993x_9fcb5a20

 

Всі діти різні: хтось може возитися з іграшкою годинами, а кому-то нелегко всидіти і хвилину. Але це не означає, що другий випадок безнадійний для зйомки. Зовсім навпаки! Чим жвавіша і активніша дитина, чим багатша його міміка, тим цікавішими будуть знімки. І в жодному разі не змушуйте малюка вам позувати. У кращому випадку ви отримаєте неживі знімки з кам'яним виразом обличчя, а в гіршому — стійку відразу вашої маленької моделі до фотографування. Грайте, розважайтеся, веселіться, і, хто знає, може бути, фотографування стане не тільки вашим хобі, але і улюбленою забавою малюка.

 

 

Джерело: cikavosti.com


Categorised as: Искусство фотографии | Урок фотографии | ФотоподборкиДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>